1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri

Togg’dan Güzel Haber! Vatandaşlara Test Sürüşü Fırsatı Sunulacak

Togg, resmi hesabından önemli bir açıklama yaptı. Aktarılan bilgilere göre Gemlik'teki teknoloji kampüsüne ziyaretçi kabul edilecek.

Togg’dan Güzel Haber! Vatandaşlara Test Sürüşü Fırsatı Sunulacak
Togg'dan Güzel Haber! Vatandaşlara Test Sürüşü Fırsatı
0

Son dönemlerin en sık konuşulan otomobil markalarından Togg, önemli bir açıklama yaptı. Bu açıklamada vatandaşlara müjdeli haber verildi. Aktarılan bilgilere göre Gemlik’teki teknoloji kampüsüne ziyaretçi kabul edilecek. Müjde bununla da sınırlı değil. Vatandaşlara test sürüşü imkânı sunulacak. Başarılı şirket, bahsi geçen fırsatların ayrıntıları için Trumore uygulamasını ve 28 Ocak’ı işaret etti.

Yakında bir C-SUV modeli olarak karşımıza çıkacak olan Togg, geçtiğimiz günlerde uzun zamandır beklenen mobil uygulaması Trumore’u uygulama mağazasından yayınladı.

Cumhuriyetimizin 100. yılı anısına 2023 yılında üretilmek üzere özel seri bir modelin lanse edileceği birkaç gün önce duyurulmuştu. Bu model için ön siparişlere katılma hakkının müzayedeye çıkan NFT’lere ait olabileceği açıklandı. Bugün Togg’dan bir başka heyecan verici duyuru geldi.

Vatandaşlara Test Sürüşü Yapma İmkanı Sunulacak

Togg, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Gemlik tesisini test sürüşü için ziyaret edebileceğinizi açıkladı. Yapılan açıklamada, bu vesileyle Trumore üzerinden erişilebilir olacağı belirtilirken, detayların yarın (28 Ocak) duyurulacağı belirtildi.

Söz konusu Tweet’te “Gemlik’teki Teknoloji kampüsümüzü ziyaret etmek, akıllı cihazımızla test sürüşü yapmak ister misiniz? Trumore’u indirin, 28 Ocak’ı bekleyin.” İfadeleri kullanıldı. Açıklama pek çok kişiyi sevindirdi. Tweet’in altına sayısız olumlu mesaj geldi.

Togg haberleri ve çok daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin. Tüm soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından iletebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Gazi Ünivertesi Otomotiv Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Bir çok markanın Servis Danışmanı olarak başladığım yolculuğumda, önce Servis Sorumlusu daha sonra da Satış Sonrası Bölge Sorumlusu poziyonlarında görev yaptım. Gönüllük esası kapsamında deneyimlerimi, tecrübelerimi Vites.NET Güncel otomobil bloğunda paylaşıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir