1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri

Togg NFT Açık Artırmasını Deprem Nedeniyle Erteledi

Togg NFT Açık Artırmasını Deprem Nedeniyle Erteledi
Togg NFT Açık Artırması
0

Togg, başından beri teknik sorunlar yaşayan ve deprem nedeniyle 6 Şubat sabahı (bugün) ertelenen NFT açık artırmasını erteledi.

Türkiye’nin ilk yerli elektrikli aracını piyasaya sürmeye hazır olan Togg, C-SUV modelinin ön satışı için bugün bir NFT müzayedesi başlatmak istedi. Ancak Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından önemli bir açıklama yapıldı.

Togg, sosyal medya hesaplarından NFT müzayedesinin deprem nedeniyle ertelendiğini duyurdu. Açık artırma için yeni tarih henüz belirlenmedi. 

Togg tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Ülkemizi derinden sarsan depremde hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz, yaralarımızı saracağımız bir gündeyiz. Bu sabah başlayacağını duyurduğumuz NFT açık artırmamız ileri bir tarihe ertelenmiştir.”

5 Şubat akşamı açık artırmalar başlamış, ancak sorunlar meydana gelmişti

5 Şubat akşamı açık artırmalar başlamış, ancak sorunlar meydana gelmişti
5 Şubat akşamı açık artırmalar başlamış, ancak sorunlar meydana gelmişti

Togg’un NFT müzayedesi aslında 5 Şubat’ta 19:23‘te başladı. Ancak Togg, yüksek düzeydeki ilginin sistemde gecikmelere ve erişim sorunlarına neden olduğunu söyledi.

Togg, NFT müzayedesini iptal ederek 6 Şubat 09:30’a erteledi. 

Bu sayede Togg NFT Açık Artırmasını Deprem Nedeniyle Erteledi konusuna ve diğer detaylara değinmiş olduk. Daha fazla otomobil haberi için bizi takip etmeyi unutmayın. Tüm soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Gazi Ünivertesi Otomotiv Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Bir çok markanın Servis Danışmanı olarak başladığım yolculuğumda, önce Servis Sorumlusu daha sonra da Satış Sonrası Bölge Sorumlusu poziyonlarında görev yaptım. Gönüllük esası kapsamında deneyimlerimi, tecrübelerimi Vites.NET Güncel otomobil bloğunda paylaşıyorum.

Yazarın Profili