1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri

Oyak Total Yakıt Kampanyası

Oyak Total askeri personel indirimiyle, OYAK üyelerini yakıtlarını oldukça düşük rakamlarda alıyor. Yapmanız gereken tek şey, sisteme 1 kez plakanızı eklemek ve yakıt alırken telefon numaranızı söylemek. Kampanyanın tüm detaylarını sizler için derledik!

Oyak Total Kampanyasıyla Ucuza Yakıt Alın! ** 2023
Oyak Total indirimi
0

Oyak Total Kampanyasıyla ucuz yakıt alın. Oyak üyeleri, Clup Total Oyak indirimi fırsatıyla, sahip oldukları araca %5 oranında indirimle yakıt alabiliyorlar. Oyak Kurumunun Total’i satın almasından sonra Total kampanyasına katılım saplayan üyeleri için tıpkı otomobilde Oyak araç kampanyasında olduğu gibi, satış sonrası servis bakım onarımları dışında yakıt fiyatlarına da ciddi oranda bir indirim sağlıyor. İndirimli yakıt almak için Clup Total Oyak üyelik işleminizi tamamlamanız ve kampanyaya katılmanız yeterli. Oyak Total indirimi sizlere ucuz yakıt olarak geri dönsün!

Total TKS İndirimi kapsamında OYAK TOTAL 5 indirim kampanyasına nasıl katılım şartları ve neler yapmak gerekir? Detaylı bir şekilde sizlere aktaracağız.

Club Total Oyak üyelikleri nasıl yapılır?

Club Total Oyak üyelik işlemini gerçekleştirmek isteyen Oyak üyeleri, kampanyaya Oyak Platform uygulaması üzerinden katılım sağlamaktadırlar. Oyak Platform üzerinden gerçekleştirilmeyen başvurular geçersiz sayılacağı için Oyak Total kampanyasına katılım şansınız ortadan kalkacaktır. Oyak Total üyeliği için sırayla aşağıdaki işlemleri uygulamanız yeterlidir.

Oyak Total kampanyası üye kaydı nasıl yapılır

Oyak total kampanyasına üye kaydı yapmak için telefonunuzun yazımına göre Android Markt ve ya IOS Store’a giriş yaparak “Oyak platform” uygulamasını bulun ve telefonunuza indirin. Eğer uygulama cihazınızda yüklüyse bu adımı atlayıp diğer aşamalara geçebilirsiniz.

  • Uygulamayı giriş yaptıktan sonra “Total” yazıp, direkt olarak kampanyaya gidebilirsiniz. Ya da “Kampanyalar” bölümüne giriş yapın ve ekranı aşağıya doğru indirerek Oyak Total kampanyasını bulun.
  • Kampanya bölümüne giriş yaptıktan sonra ekranın en alt bölümünde kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekli. Araç plakanızı ve iletişim bilgilerinizi girdikten sonra “Kampanya ya katıl” alanına tıklayabilirsiniz.
thumbnail
Önerilen Yazı
Oyak Araç Kampanyası 2023 Fiyat Listesi – Modeller

Eğer cep telefonundan erişim sağlamak istemeyip, bilgisayar üzerinden giriş yapacaksanız onun yöntemine de değinelim. Bilgisayar ya da tabletinizden BURAYA tıklayarak üyelik ekranını açın. Üye/Çalışan bölümüne girin ve sırasıyla TC kimlik numarası, doğum tarihi ve cep telefonu numaranızı yazın. Cep telefon numarası oldukça önemli, çünkü OYAK TOTAL 5 indirim kampanyası cep telefonu numaranız üzerinden uygulanmaktadır.

Oyak üyesi değil ama 1. Dereceden yakınıysanız (–mesela eşi, kızı gibi ) sağ bölümde yer alan “Üye/Çalışan Yakını” alanına giriş yaparak kaydınızı yaptırın. Total dışında Oyak kurumunun düzenlemiş olduğu birçok avantajdan faydalanma imkânına sahip olursunuz.

Artık Club TOTAL OYAK üyelik işlemini tamamladık, peki bu aşamadan sonra neler yapmanız gerekli?

Oyak Total Plaka Ekleme

Oyak Total Plaka ekleme işlemi, daha çok mevcut araçlarını satıp yeni araçlarının plakasını eklemek isteyen kullanıcılar tarafınca merak ediliyor. Aşağıdaki adımlarla yeni plakanızı ekleyebilirsiniz.

  • Uygulamayı giriş yaptıktan sonra “Total” yazıp, direkt olarak kampanyaya gidebilirsiniz. Ya da “Kampanyalar” bölümüne giriş yapın ve ekranı aşağıya doğru indirerek Oyak Total kampanyasını bulun.
  • Kampanya bölümüne giriş yaptıktan sonra ekranın en alt bölümünde kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekli. Araç plakanızı ve iletişim bilgilerinizi girdikten sonra “Kampanya ya katıl” alanına tıklayabilirsiniz

OYAK TOTAL 5 indirimli yakıt alma yöntemi

Oyak Total kampanyası üyeliği sonrasında OYAK TOTAL 5 indirimli yakıt almak için yapmanız gereken tek şey, her hangi bir Total istasyonuna giderek yakıt almak. Ama ihtiyacınız olduğu kadar yakıtı aldıktan sonra nakit bir şekilde ödeme yapıp, istasyonu terk etmeyin. Aksi durumda üyeliğinizin avantajından faydalanmazsınız. Kampanya, aldığınız yakıt kadar oranda sizlere puan yüklemek üzerine kurulu bir sistemdir.  Almış olduğunuz puanlarla da ücretsiz bir şekilde yakıt alabiliyorsunuz. Bu nedenle yakıt aldıktan sonra istasyona girip, kasa bölümüne giderek “Puan yüklemek istiyorum” demeniz gerekli.  Görevliler telefon numaranızı aldıktan sonra puanı yüklüyor ve işlem tamamlanmış oluyor. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli detay, vereceğiniz telefon numarasının Oyak platformdaki telefon numarasıyla aynı olma zorunluluğudur. Aksi durumda yüklenecek puan oldukça düşük olur.

OYAK Total indirim nasıl yapılır?

 Oyak total indirimi¸ yakıt aldıktan sonra aldığınız yakıt tutarının %5’i oranında istasyon görevlisi tarafınca size tanımlanmaktadır. Örneğin, 200 TL’lik yakıt almanız durumunda, istasyon görevlisine telefon numaranızı aktardığınızda 10 TL tutarında puan hattınıza tanımlanır. Puanlarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dilerseniz biriktirip, deponuzu doldurabilir ya da daha küçük rakamlarda puan kullanıp kalan kısmını da ödeme yaparak tamamlayabilirsiniz.

Oyak Total Kampanyası

Sık Sorulan Sorular – Oyak Total Kampanyası

Bu bölümde hazırladığımız içeriklere yönelik, siz değerli kullanımızın uzmanlarımıza yönlendirmiş olduğu en sık sorulan soruları derledik. Özet niteliğinde okuyup, konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Oyak Total Kampanyası konusuna yönelik aklınıza takılanları, sormak istediklerinizi ya da deneyimlerinizi bizlerle YORUMLAR bölümünden paylaşırsanız yayınlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Total askeri personel indirimi ne kadar sürecek?

Total askeri personel indirimi için kurum her hangi bir süre vermedi. Kampanya yaklaşık iki yıldır devam ediyor. Rağbet gördüğü için de kaldırılacağını düşünmüyoruz.

Oyak total plaka ekleme işlemi nasıl yapılır?

Oyak total plaka ekleme işlemi, OYAK PLATFORM üzerinden yapılmaktadır. İşlem oldukça kolay. Yukarıdaki konu içinde pratik bir şekilde nasıl yapabileceğinize temas ettik.

Oyak Total indirimi nasıl yapılır?

Oyak total indirimi, plakanızın önceden oyak platformuna kaydedilmesiyle başlar. Daha sonra her yakıt almanızda telefon numaranızı söylersiniz ve puanlarınız otomatik olarak görevli tarafınca yüklenir.
1 kez oylandı, 5 üzerinden 5 puan aldı.

O.D.T.Ü İletişim Fakültesinden mezun oldum. Bir çok markanın Satış Danışmanı olarak başladığı yolculuğumda, önce Satış Sorumlusu daha sonra da Satış Bölge Sorumlusu pozisyonlarında görev yaptım. Gönüllük esası kapsamında deneyimlerimi, tecrübelerimi Vites.NET Güncel otomobil bloğunda paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir